Dla rodziców

Warsztaty

Warsztaty jakie prowadze dla rodziców


W pierwszych miesiącach i latach dzieciństwa kształtują się zręby charakteru determinujące emocjonalne funkcjonowanie czlowieka przez całą resztę życia. Rodzice coraz częściej rozumieją ten fakt. Jak być z dzieckiem, jak je wspierać w róznych fazach uczuciowego i umysłowego rozwoju, by stlo się człowiekiem wartościowym, szczęśliwym, jednocześnie wrażliwym i odpornym na stresy życia codziennego.

Grupa okołoporodowa

O rany! Bedziemy mieli dziecko?! Oczekiwanie na dziecko wiąże się z rozbudzaniem naszych nadzieji, lekow. Moment w którym dziecko przychodzi na świat często weryfikuje nasze wyobrażenia.

Więcej..

Dzieci do lat 3

Jak najlepiej wspierać dziecko w rozwoju Podstawy emocjonalne gwarantują głównie rodzice. Wydaje się niezbędne by mieli spójna koncepcję wychowywania dziecka.

Więcej..

Dzieci do lat 6

Jak mówić..jak słuchać....i nie zwariować Z całą pewnością każdemu rodzicowi zależy na tym by wychować swoje dziecko na zaradnego człowieka , który bedzie mierzył sie z trudami życia, będzie potrafił skutecznie radzic sobie ze swoimi emocjami.

Więcej..

Dzieci 6-8 lat

Gotowi do szkoly. Rozpoczęcie edukacji to gromny stres dla calej rodziny. Dzieci o dobrze rozwiniętych umiejętnościach emocjonalnych zdecydowanie lepiej radzą sobie z nowymi wyzwaniami, są bardziej odporne na porażki.

Więcej..